ישיבת מאיר הראל מודיעין - גרעין קהילתי וקריית חינוך ע"ש מאיר והראל ע"ר 580444826
 עם תינוקת
סיפור מרגש בהשתתפות תלמיד הישיבה חובש בכיר במד"א
יום הולדת משותף, מתנה מארצות הברית
ביום שישי בבוקר בחודש פברואר, החלה אולגה (32), להרגיש שהלידה מתקרבת. היא ובעלה התכוננו לצאת לבית החולים כשלפתע החלה להרגיש צירים, בעלה מיהר לחייג למוקד 101 של מד״א שם הזניקו ניידת טיפול נמרץ לביתם שבקרית מוצקין. 
כשהגיעו צוות ניידת טיפול נמרץ הפראמדיקית הודיה רוזה וחובשים בכירים אבי עבדי ונהוראי בינר, הם פגשו את אולגה ובעלה כשהיא כורעת ללדת. הצוות סייע לתהליך הלידה ולאחר שהתינוקת נולדה הם פינו את אולגה והתינוקת מיה לבית החולים. למרבה ההפתעה, באותו יום חגג יום הולדת סקוט קאסדי משיקגו, אילינוי שבארצות הבריתֿ, תורם ניידת הטיפול הנמרץ מספר 221, ששימשה את הפראמדיקית והחובשים באותו בוקר מרגש, ובזכותה ממשיכים הצוותים במרחב כרמל להציל חיים גם היום. 
השבוע חזרו צוות מד״א לפגוש את אולגה, בעלה ומיה התינוקת שיילדו. בשיחת זום מאילינוי שבארצות הברית הצטרף סקוט, תורם ניידת הטיפול הנמרץ שהתרגש להעניק למשפחת פרונוב טיולון שישרת את מיה הקטנה. 
״מאוד מרגש אותי שיכולתי לקחת חלק קטן בלידה המרגשת הזו.״ אמר סקוט מארצות הברית והוסיף: ״אני מאחל למיה שתהיה שמחה ובריאה, ולכם צוות מד״א - מגיעה לכם תודה ענקית. הילדה הזו היא חלק מחיי לתמיד וכעת יש לנו קשר מיוחד. אני מאוד מרוגש שהתינוקת בריאה ותגדל להיות אישה צעירה ויפיפיה, ומעתה בכל פעם שאחגוג יום הולדת - אחשוב על מיה." 
אולגה פרונוב: ״באותו בוקר רצינו לצאת לבית חולים ומיד הבנו שמכאן אנחנו לא יוצאים לשום מקום כי אני כנראה כבר בלידה. ביקשתי מבעלי לחייג למוקד 101 של מד״א אבל ממש לא חשבתי שאני הולכת ללדת בבית, רק בסרטים ראיתי דברים כאלה. זה היה מאוד מפחיד, אבל הרגשתי בטוחה כשראיתי את הצוות. סקוט, אנחנו מאוד מעריכים את המתנה למיה." 
צוות מד"א, הפראמדיקית הודיה והחובשים אבי ונהוראי שחזרו לביתה של אולגה בפעם השניה סיכמו "מרגש מאוד לחזור היום לבית של אולגה כשהפעם הידיים שלנו מלאות במתנה עבור מיה הקטנה."

התמונה - דוברות מד"א

צור קשר

אין לך חשבון עדיין? הרשמו עכשיו!

כניסה לחשבון