ישיבת מאיר הראל מודיעין - גרעין קהילתי וקריית חינוך ע"ש מאיר והראל ע"ר 580444826

full4

 טל פלג.jpeg
ישיבת מאיר הראל מודיעין  אופקים וכל הצוות שולחים את ברכתם לתלמידנו הפרמדיק טל פלג 
בוגר מחזור א' לפרמדיקים בני ישיבות על שהוענק לו 'אות מחנך השנה' בכנס מחנכי ומחנכות השנה של מועצת ארגוני הילדים והנוער בשיתוף משרד החינוך, יחד עם עוד כ-20 מחנכים ומחנכות נבחרים מארגוני הנוער השונים.
טל משמש כיום כעוזר רכז מתנדבים בתחנת מודיעין. 
במהלך התנדבותו, התגלתה אצל טל מחלת הסרטן, אך טל לא הרפה ולא ויתר. גם הפטור שקיבל מהשירות הצבאי לא עצר אותו והוא בחר לעשות קורס פרמדיקים במסגרת הישיבה  ולשרת כפרמדיק בשירות לאומי במד"א.
נחישותו של טל ויכולת ההתמדה שלו מתבטאים בין השאר בהדרכות של בני ובנות הנוער בתחנה. דבקותו במשימה הפכה אותו למודל לחיקוי עבור הנוער והבוגרים בתחנה וסיפורו האישי, לצד פעילותו החינוכית, מעניקה לבני ובנות הנוער בתחנה כוחות של ממש להתמודד עם קשייהם האישיים. 
טל הוא דוגמא ומופת לערכי התנדבות המהווים את ליבת הפעילות במד"א. כמי שמעולם לא ויתר לעצמו, כך גם אינו מוותר לאחרים ושואף תמיד למצוא את הפתרונות הנדרשים גם כשהדרך קצת מקשה ולא צפויה. כעת נבחר טל מתוך אלפי מחנכים ומחנכות, לקבל את  מנכ"ל המועצה שלומי קסטרו: "נחישותו של טל שזורה לכל אורך עשייתו. נחישות זו יחד עם סיפורו האישי של טל מעמידות אותו כדוגמא לבני הנוער ומוכיחות כמה חשובים מפגשים אלה המתאפשרים במסגרות ארגוני הנוער השונים".

צור קשר

אין לך חשבון עדיין? הרשמו עכשיו!

כניסה לחשבון